O mnie


Mam na imię Paulina i chciałabym pokazać Ci kawałek mojego świata.

Seaside Stories to miejsce rodzące się do życia każdego dnia. Najpierw było ono moim skrytym marzeniem, dziś jest już najprawdziwszym blogiem, który niczym lustro odbija bliskie mi obrazy, tworząc kolorową mozaikę szczęśliwych chwil, miejsc, osób. Spotkasz tutaj moją rodzinę: mojego szalonego Męża oraz cudownego Syna. Opowiem Ci o moich marzeniach i planach. Czasem nawet coś upichcę.

Przede wszystkim jednak zabiorę Cię na niezliczoną ilość nadmorskich spacerów. Czasem będziemy błąkać się po plaży bez celu, innym znów razem wmieszamy się w tłum na molo.

Mam to wyjątkowe szczęście, że zakochałam się w Chłopaku znad morza :) Już samo zakochanie jest wspaniałe (i nie mija od ponad 10 lat), ale fakt, że zamieszkaliśmy blisko Ustki, to dodatkowy bonus, z którego czerpię ochoczo. Kiedy potrzebuję samotności, kiedy chcę coś przemyśleć, kiedy targają mną sprzeczne emocje - siadam na brzegu i wpatruję się w spienione fale, dłońmi przesypuję ziarenka piasku, wzrokiem błądzę wzdłuż linii horyzontu. To mój sposób na odzyskanie harmonii. I na to, by codziennie dostrzec wokół siebie coś niezwykłego.

Może się przyłączysz?

Kontakt: seasidestories.kontakt@gmail.com